Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest używany też w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne działanie całego narządu.
Efektem może być odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.