Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie niejedna jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Polecamy
Hurtownia sprzętu medycznego

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których towary są oferowane to na przykład Menzel Glaser, Kima i Poch.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, to aż 8 000 produktów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych producentów, do których należy m.in: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się także firmy polskie, producenci następujących produktów na przykład Zhermapol czy Tzmo.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki opis oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.